CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
w ¦rodzie Wielkopolskiej

godło Dzieci są naszym najcenniejszym darem, a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły. Einstein godło HIPOLIT FACEBOOK
BIP Erasmus+ Szkolne Koło LOP LO Policyjne Radio HIPEK

LO dla dorosłych

Informacje

NASI PRACODAWCY       

Praktyki

SZKOŁY PARTNERSKIE       

Wyższa Szkoła Bankowa
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

NASI PARTNERZY

[Rozmiar: 4519 bajtów]
[Rozmiar: 14037 bajtów] [Rozmiar: 1873 bajtów] [Rozmiar: 6707 bajtów] decora (2 kB)
Dzieci s± naszym najcenniejszym darem,a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły

Einstein


TURNIEJ GWIAZDKOWY PIŁKI HALOWEJ 2017

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY PIŁKI HALOWEJ 2017

TURNIEJ GWIAZDKOWY W PIŁCE HALOWEJ 2016

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ 2016

TURNIEJ GWIAZDKOWY HALÓWKI 2015/2016

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY HALÓWKI 2015/2016

TURNIEJ GWIAZDKOWY PIŁKI HALOWEJ 2017

W dniu 22 grudnia w hali CKZiU rozegrano coroczny Turniej Gwiazdkowy Piłki Halowej. W zawodach brało udział 15 drużyn w dowolnym składzie osobowym podzielone na cztery grupy. Pierwsze i drugie zespoły w grupach awansowały do ćwierfinałów, drużyny z trzecich miejsc natomiast zagrały o IX i XI miejsce w turnieju.
Turniej zwyciężyli zawodnicy drużyny FC Sroczki.

Tabele i wyniki:





Wyniki poszczególnych meczów:

1) A1-A2: FC Sroczki 2-1 Pseudolog. (br. FC S: K.Gołębiewski, P.Ratajczak; PSEUD: G.Plewa)

2) A3-A4: Jałówki 2-2 Pocztex Kurier (Jał: A.Wojtysiak,J.Szymkowiak; PK:W.Budzyński, J.Szymczak)

3) B1-B2: NSNP 5-0 Sterny Stivena: (P.Skrobosiński-2, F.Ratajczak, P.Kujawa, M.Szymorek)

4) B3-B4: Gang Ulanych 1-1 FC Po Nalewce (GU: P. Piasecki; FC: F.Kasperski)

5) C1-C2: Budowlańcy Bladego 0-2 FC Kozaki: (Sz.Glabus, W.Pohl)

6) C3-C4: FC Brona 0-3 Randomowe Typki: (A.Wiśniewski-2, N.Łuczak)

7) D1-D2: Lech Premium 2-1 FC Setanol: (D. Słabikowski, F. Lesiński; FC:K. Nagły)

8) A1-A3: FC Sroczki 2-0 Jałówki (P. Ratajczak, K. Gołębiewski)

9) A2-A4: Pseudologistik 2-1 Pocztex Kurier: (Pseud: B. Majek, P. Snuszka; PK: Sz. Kawecki)

10) B1-B3: NSNP 0-0 Gang Ulanych

11) B2-B4: Sterny Stivena 0-3 FC Po Nalewce ( F. Kasperski-3)

12) C1-C3: Budowlańcy Bladego 5-2 FC Brona: (BB: B.Włodarczak-2,M.Skibiński-2, W.Konieczny; FC: S.Pankowski, M.Grześkowiak)

13) C2-C4: FC Kozaki 3-0 Randomowe Typki ( W.Pohl, D.Małecki, K.Orzechowski)

14) D1-D3: Lech Premium 4-0 Daily (Ł.Spychała, D.Słabikowski, F.Lesiński, F.Górski)

15) A1-A4: FC Sroczki 3-1 Pocztex Kurier (FC: P.Kiciński-2, M.Jóźwiak; PK: J.Szymczak)

16) A2-A3: Pseudologistik 3-1 Jałówki (Ps:G.Plewa,A.Brzóstowicz, B.Majek; Ja: R.Rzepczyński)

17) B1-B4: NSNP 1-0 FC Po Nalewce (P. Skrobosiński)

18) B2-B3: Sterny Stivena 0-3 Gang Ulanych ( Sz. Michalak-2, D. Mazur)

19) C1-C4: Budowlańcy Bladego 1-1 Randomowe Typki (BB: B.Włodarczak; RT:D. Skonieczny)

20) C2-C3: FC Kozaki 4–0 FC Brona (K.Szymczak-2, Sz. Glabus-2)

21) D2-D3: FC Setanol 1-0 Daily (K. Górecki)



Mecz o XI miejsce:

Pocztex Kurier 4-1 Daily (PK: W.Budzyński, S.Sobański-2, Sz.Kawecki; Daily: J.Markiewicz)

Mecz o IX miejsce:

RANDOMOWE TYPKI 3-0 FC PO NALEWCE (w.o.)

ĆWIERĆFINAŁY:

1) FC Sroczki 3-2 FC Setanol (Sroczki: M.Jóźwiak, K.Gołębiewski, D.Zdrojkowski; Setanol: K.Górecki, K.Nagły)

2) NSNP 3-0 Budowlańcy Bladego: (P.Skrobosiński, Sz. Głowacki, F. Ratajczak)

3) FC Kozaki 0-0 (k.2-1) Gang Ulanych

4) Lech Premium 3-0 Pseudologistik (D. Słabikowski, F. Górski, M.Stolecki)

PÓŁFINAŁY

1) FC Sroczki 4-2 NSNP (FC: K.Gołębiewski, D.Zdrojkowski-2, P. Ratajczak; NSNP: P. Skrobosiński, P. Kujawa)

2) FC Kozaki 1-1 (k. 2-0) Lech Premium (FC: W. Pohl; LP: Ł. Spychała)

Mecz o III miejsce:

NSNP 1-3 Lech Premium (NSNP: P.Skrobosiński; Lech Premium: D.Słabikowski, M.Stolecki, samob.)

FINAŁ

FC Sroczki 2-0 FC Kozaki (D. Zdrojkowski, M. Jóźwiak)



SKŁADY:
pobierz


GALERIA:


/M.Łuczak/

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY PIŁKI HALOWEJ 2017

W dniu 6 grudnia w hali CKZiU rozegrano coroczny Turniej Mikołajkowy Piłki Halowej. W zawodach brało udział 9 drużyn w dowolnym składzie osobowym podzielone na trzy grupy. Zwycięskie zespoły w grupach awansowały do Ligii Mistrzów, drużyny z drugich miejsc natomiast do Ligii Europejskiej a trzecie rozegrały mecz o VII miejsce w turnieju. Turniej zwyciężyli zawodnicy drużyny Lech Premium.

Tabele i wyniki:



Wyniki poszczególnych meczów:

1) A1-A2: Passaty pod M. Casino 1-0 Bagiety (Strzelec: B. Majek);
2) B1-B2: FC Bidulice 3-0 Menda Team (strz. F.Radek, K.Gołębiewski, K.Orzechowski)
3) C1-C2: Ulańce 3-2 Alkusy Stivena (Ul: F.Heigeborth, Sz.Michalak, M.Graczyk; A.S: A.Szczudlak-2)
4) A2-A3: Bagiety 1-1 Budowlańcy (Bag: M.Skibiński; Bud: P. Górka)
5) B2-B3: Menda Team 0-4 Lech Premium (L.P: Ł.Spychała-2, F.Górski-2)
6) C2:C3: Alkusy Stivena 1-1 Wakabayashi (A.S: F.Malinowski; W: D.Nowacki)
7) A1-A3: Passaty pod M.C. 3-4 Budowlańcy (P.MC: K.Nawrot, B.Majek-2; Bud: A.Wicher-3, P.Górka)
8) B1-B3: FC Bidulice 1-2 Lech Premium (FC B: F.Radek; L.P: Ł.Spychała-2)
9) C1-C3: Ulańce (w.o. obustronny 0-3) Wakabayashi – złamanie zasady Fair Play

Mecz o VII miejsce:

1) Bagiety 1-2 Menda Team (strz. Bag: J.Tomczak; M.T: J.Szczęsny -2)

LIGA EUROPY


1) Passaty pod Monte Casino 2-2 FC Bidulice (strz.P.MC: A.Brzóstowicz, B.Majek; FC B: W.Pohl, K.Gołębiewski)
2) FC Bidulice 3-1 Alkusy Stivena: (FC B: F.Radek, W.Pohl, K.Orzechowski; A.S: A.Szczudlak)
3) Alkusy Stivena 1-6 Passaty p. M.C. (A.S: A.Szczudlak; P.MC: K.Nawrot-2, A.Brzóstowicz, J.Bucholc, B.Majek-2)

LIGA MISTRZÓW


1) Budowlańcy 0-2 Lech Premium (M. Stolecki, Ł. Spychała)
2) Lech Premium 1-1 Ulańce (L.P: Ł. Spychała; U: P. Ratajczak)
3) Ulańce 2-1 Budowlańce (Ul: F.heigenborth, M. Graczyk; Bud: A. Wicher)

SKŁADY:


GALERIA:


/M.Łuczak/

TURNIEJ GWIAZDKOWY W PIŁCE HALOWEJ 2016

W ostatnim dniu nauki w roku kalendarzowym – 2016r., odbył się coroczny turniej Gwiazdkowy piłkarzy w hali sportowej Hipolita. Zespoły rozlosowano na grupy w których zwycięzcy awansowali do półfinałów.

WYNIKI:

GRUPA A


Atom Sokoły 1-1 Waldki i Jacole
Bramki: A.Sokoły-K. Orzechowski; W.i J.- M. Graczyk

Waldki i Jacole 3-1 Formuła 4.0
Bramki: W.i J.-F. Heigenborth-2, Sz. Michalak; Formuła- D. Zdrojkowski,

Atom Sokoły 1-4 Formuła 4.0
Bramki: A.S.-K. Tokarek; Form.- K.Szymczak-2, Strugarek-2,

GRUPA B


Vape Team 1-0 Pokusa Proboszcza
Bramka: V.T.-R. Rzepczyński

Pokusa Proboszcza 0-3 West Side
Bramki: W.S.-B. Majek-2, G. Plewa,

Vape Team 0-3 West Side
Bramki: W.S.- G.Plewa, K.Markowicz, A.Brzóstowicz.

GRUPA C


Włostowo Team 0-2 Orły Matematyczne
Bramki: O.M.- P. Kujawa-2,

Orły Matematyczne 5-0 Bagrowskie Koksy
Bramki: O.M.- P.Kujawa, P.Skrobosiński, Jóźwiak-2, M.Szymorek,

Włostowo Team 1-0 Bagrowskie Koksy
Bramka: W.T.- P. Piasecki.

GRUPA D


Rybki Miłego 4-1 Sporting Błyskawica
Bramki: R.M.- S.Górski-2, M.Rauhut, T.Hut; S.B.- Sz. Mielcarek,


Półfinały:

Waldki i Jacole 2-6 West Side
Bramki: W.i J.-Sz. Michalak;
W.S.- B. Majek, K. Markiewicz, M.Matysiak2, G.Plewa, A.Brzóstowicz

Orły Matematyczne 2-0 Rybki Miłego
Bramki: O.M.-P. Kujawa-2.

Mecz o III miejsce:

Waldki i Jacole 3-2 Rybki Miłego
Bramki: W. i J.- Sz.Michalak, F. Heigenborth, K.Furmanek; R.M.- M. Rauhut, M. Przybysławski.

FINAŁ:

West Side 1-4 Orły Matematyczne
Bramki: W.S.-J.Kozerski; O.M.- P.Kujawa, Sz.Głowacki, Jóźwiak, P.Skrobosiński

SKŁADY:


GALERIA:

/M.Łuczak/

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ 2016

W dniu 6 grudnia w hali sportowej CKZiU odbył się coroczny Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej. W zawodach udział brali wszyscy chętni z „Hipolita”, reprezentując własne drużyny. Zespoły rozlosowano i podzielono na trzy grupy, z której najlepsze zespoły awansowały do Ligi Mistrzów, natomiast drużyny z drugich miejsc zagrały w Lidze Europy. Tu również zagrano systemem grupowym, a najlepszy team z Ligi Mistrzów zwyciężył w całym turnieju.

WYNIKI

GRUPA A


A1-A2: DREM TEAM 3–2 FORMUŁA 4.0
strzelcy: D.T.- K. Tokarek-2, Sz. Jędrzejczak; Form.- Sz. Glabus, A. Wojtysiak.

A1-A3: DREM T. 3-2 T. BILL'S
strzelcy: DT- K. Tokarek-3; T.B- B.Buczma, A. Radziejewski.

A2-A3: FORMUŁA 4.0 3-2 THE BILL'S
strzelcy: F- M.Króliczak, K. Szymczak, Sz. Glabus; T.B.- M. Przybysławski, Sz. Mielcarek.

GRUPA B


B1-B2: CZ-CZ R. 0-2 W. SIDE
strzelcy: WS- B. Majek, J. Kozerski.

B1-B3: CZ-CZ R. 1-4 FC SZKIEŁOWNIKI
strzelcy: CZ.CZ- K. Nawrot; FC Szk.- Typański-2, P. Kujawa, Sz. Głowacki.

B2-B3: WEST SIDE 2-0 FC SZKIEŁOWNIKI
strzelcy: W.S.-J. Kozerski, B. Majek;

GRUPA C


C1-C2: FC Sroczki 1-0 FC Podw.
Strzelec: FCP- P. Kiciński.

C1-C3: FC SROCZKI 1-1 BAGROWSKIE KOKSY
strzelcy: FC S- K. Gołębiewski; B.K.- D. Mazur.

C2-C3: FC PODWÓRKOWICZE 3-0 BAGROWSKI KOKSY
strzelcy: FC P- K. Furmanek, F. Lesiński, F. Heigenbooth.

Awans do Ligi Mistrzów – zwycięzcy grup A, B i C.

LIGA MISTRZÓW


DREM TEAM 1-3 WEST SIDE
strzelcy: D.T.- K. Tokarek-2, W.S.- M. Matysiak-2, K. Markowicz.

DREM TEAM 0-0 FC SROCZKI

WEST SIDE 1-3 FC SROCZKI
strzelcy: WS- A. Brzóstowicz; FC S.- P. Ratajczak-3.

LIGA EUROPY


FORMUŁA 4.0 2-1 FC SZKIEŁOWNIKI
strzelcy: F- K. Szymczak, D. Zdrojkowski; FC Sz.- Typański

FORMUŁA 4.0 1-1 FC PODWÓRKOWICZE
strzelcy: Form.-K. Szymczak; FC P.-F. Lesiński.

FC SZKIEŁOWNIKI 1-0 FC PODWÓRKOWICZE
strzelcy: FC Sz.- Typański.

SKŁADY:


GALERIA:

/M.Łuczak/

TURNIEJ GWIAZDKOWY HALÓWKI 2015/2016

SKŁADY: pobierz


TABELA:



WYNIKI:

1. Bandziory 3-2 Izol. Boguchw. (Strz:M.Szymorek-2,P.Kujawa/K.Nawrot,J.Bucholc)

2. FC Nieogary 0-3 West Side (Strz: M. Matysiak, G. Plewa, J. Kozerski)

3. Bandziory 2-0 THC Zieloni (Strz.: P. Skrobosiński, F. Ratajczak)

4. FC Nieogary 2-1 Rau-huty (Strz.: J. Filipiak-2/A. Radziejewski)

5. THC Zieloni 2-0 Izol. Boguchw. (Strz.:P. Rychtanek, I. Bartosiewicz)

6. Rau-huty 2-5 West Side (M.Przybysławski,A.Radziejewski/J.Kozerski-3,G.Plewa, M.Matysiak)

Półfinały:

THC ZIELONI 2-3 WEST SIDE (I.Bartosiewicz,M.Skowroński/G. Plewa-3)

BANDZIORY 0-1 FC NIEOGARY (K. Jastrząb)

O 5 miejsce:

Rau-huty 0-3 Izolat. Boguchw.(K. Nawrot, J. Ojcieszak-2)

O 3 miejsce:

THC ZIELONI 3-1 BANDZIORY (M. Skowroński-3/P. Skrobosiński)

Finał:

WEST SIDE 5-2 FC NIEOGARY (J. Kozerski, M. Matysiak, G. Plewa, D. Wąsowicz-2/B. Majek-2)

GALERIA:

/M.Łuczak, J.Nowaczyk/

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY HALÓWKI 2015/2016

SKŁADY: pobierz


TABELA:



WYNIKI:

1. West Side 1-0 Fantastyczna Piątka (Strzelec: G. Plewa)

2. FC Global Elite 1-3 Bandziory (Strz: I.Bartosiewicz/P.Skrobosiński, M.Szymarek-2)

3. Mongolscy Przem. Rz. 2-2 Młodzi Team (K.Nawrot, Sz.Michalak/Sz.Marciniak, M.Typański)

4. Atomowe J. 0-3 FC Nieogary (w.o.)

5. West Side 1-1 Mong. Przem. Rz. (D. Wąsowicz/ N. Kubiak)

6. FC Gobal Elite 3-0 Atomowe J. (w.o.)

7. Fantastyczna Piątka 0-5 Młodzi Team (Sz. Marciniak, M. Typański-3, D. Stołowski)

8. Bandziory 1-2 FC Nieogary (M. Szymarek/M. Baczyński, B. Majek)

9. West Side 7-0 Młodzi Team (K. Markowicz-2, D. Wąsowicz, J. Kozerski, G. Plewa, M. Matysiak-2)

10. FC Global E. 1-2 FC Nieogary (Sz. Gołębiewski/ B. Majek, J. Filipiak)

11. Fantastyczna Piątka 1-2 Mong. Przem. Rz.(M.Przybysławski/ K. Nawrot, Sz. Michalak)

12. Bandziory 3-0 Atomowe J. (w.o.)

Półfinały:

Mongolscy Przem. Rz. 1-3 FC Nieogary (Sz. Michalak/ J. Filipiak, B. Majek-2)

West Side 1-3 Bandziory (D. Wąsowicz/ P. Skrobosiński, P. Kujawa – 2)

O 7 miejsce:

Fantastyczna Piątka 3-0 Atomowe J.

O 5 miejsce:

Młodzi Team 6-1 FC Global E.(M.Typański-3, Sz.Marciniak-2, P.Kępiński/ A. Wiśniewski)

O 3 miejsce:

Mongolscy Przem. Rz. 0-4 West Side (K.Markowicz-2, D.Wąsowicz, J.Kozerski)

Finał:

Bandziory 5-1 FC Nieogary (M. Szymarek-2, P. Skrobosiński, P. Kujawa, F.Ratajczak/ J. Filipiak)

/M.Łuczak, J.Nowaczyk/

trwa inicjalizacja, prosze czekac...http://www.znajdzpromocje.pl/