CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
w Środzie Wielkopolskiej

godło Dzieci są naszym najcenniejszym darem, a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły. Einstein godło HIPOLIT FACEBOOK
BIP Erasmus+ Szkolne Koło LOP LO Policyjne Radio HIPEK

LO dla dorosłych

Informacje

NASI PRACODAWCY       

Praktyki

SZKOŁY PARTNERSKIE       

Wyższa Szkoła Bankowa
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

NASI PARTNERZY

[Rozmiar: 4519 bajtów]
[Rozmiar: 14037 bajtów] [Rozmiar: 1873 bajtów] [Rozmiar: 6707 bajtów] decora (2 kB)
Dzieci są naszym najcenniejszym darem,a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły

Einstein

Drzwi Otwarte w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp. - 21 kwietnia 2018HIPOLIT PO RAZ KOLEJNY OTWORZYŁ DRZWI DLA GIMNAZJALISTÓW SZEROKO I Z ROZMACHEM


Drzwi Otwarte w szkole to ważny dzień nie tylko dla potencjalnych kandydatów, ale także dla uczniów i nauczycieli CKZiU w Środzie Wlkp., którzy z roku na rok przygotowują je z coraz większą pieczołowitością. Podsumowanie tych wszystkich działań uświadomiło uczniom, nauczycielom i firmom współpracującym ze szkołą, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp. jest wymarzoną szkołą dla każdego gimnazjalisty.

21 kwietnia br. na ulicy Paderewskiego 27 działo się bardzo dużo. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zobaczyć swoją przyszłość w wymarzonym zawodzie. Szkoła przedstawiła szeroką ofertę kierunków kształcenia. Zaprezentowała dobrze wyposażone pracownie, w których kształcą się przyszli zawodowcy na wysokim poziomie: logistyczną, gastronomiczną, baristyczną, hotelarską, fryzjerską, sprzedawców, elektryczną, ekonomiczną, budowlaną, informatyczną, samochodową, języka polskiego, języków obcych. Ponadto można było zapoznać się z zasadami obowiązującymi w klasie policyjnej i poznać sprzęt policyjny. Przygotowano pokaz samoobrony, Step Aerobic. Kuchnia serwowała pyszne słodkości, kawę latte, zupę krem z warzyw, kolorowe kanapki. Można było podziwiać piękne rzeźby z owoców i warzyw (carving). W kolejnych odsłonach czekał na gimnazjalistów pokaz barmański, pokaz drukarki 3D, roboty z klocków lego, pokaz sprzętu do robót ziemnych i drogowych. W sali multimedialnej można było spróbować swoich sił wokalnych. W bibliotece szkolnej czekały na gimnazjalistów zagadki literackie oraz informacje na temat Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Bardziej cierpliwi mogli wziąć udział w turnieju szachowym. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie dziękują wszystkim firmom, instytucjom i służbom mundurowym, które przyczyniły się do uatrakcyjnienia Drzwi Otwartych. A są to: Cech Rzemiosł Różnych, Bama System, El – Mont Leszek Bałuch, Piekarnia PPHU MAR – PIEK, Firma JURPOL, Dance – art - Studio tańca i fitnessu, Komenda Powiatowa Policji w Środzie Wlkp.

Gimnazjalistom nie pozostało nic innego jak złożyć dokumenty do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp. Będzie można to uczynić od 14 maja 2018r.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie CKZiU serdecznie zapraszają!!!

A tak o drzwiach otwartych w Hipolicie napisał Głos Powiatu Średzkiego ===> klik

GALERIA:


trwa inicjalizacja, prosze czekac...http://www.znajdzpromocje.pl/