VIII Turniej Służb Mundurowych

VIII Turniej Służb Mundurowych Kadeci Kontra Zawodowcy za nami. W zmaganiach uczestniczyło 10 drużyn, które rywalizowały sportowo w 7 konkurencjach. W tegorocznym Eko Turnieju wzięły udział drużyny kadetów klas policyjnych 1 La, 2 LOP, 3 LOP, 3 TEk oraz 4 TEb a także zawodowcy: przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Związku Harcerstwa Polskiego oraz po raz pierwszy w historii Turnieju przedstawiciele Polskich Lasów Państwowych – Nadleśnictwo Babki i nauczyciele CKZiU. Rywalizacja przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Wśród kadetów pierwsze miejsce zajęła kl. 3 TEk , 2 miejsce kl. 3 LOP, a 3 miejsce kl. 4 TEb.

W kategorii Zawodowcy bezkonkurencyjni byli przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, 2 miejsce zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji, a 3 miejsce Nadleśnictwo Babki. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej zdobywając największą liczbę punktów spośród startujących drużyn została także mistrzem Turnieju.

Serdecznie wszystkim gratulujemy. Dziękujemy za udział i wspaniałą rywalizację wszystkim drużynom. Mamy nadzieję do zobaczenia za rok.