Podwójne mistrzostwo w CKZiU

W dniu 19.10.2018 r. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Środzie Wlkp. zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

Reprezentacje CKZiU w Środzie Wlkp., zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców okazały się lepsze od swoich kolegów z Liceum Ogólnokształcącego, zdobywając tym samym tytuł Mistrza Powiatu i prawo udziału w kolejnym etapie rozgrywek międzyszkolnych. Jako pierwsze na parkiet wybiegły dziewczęta. Pierwsza połowa spotkania należała do dziewcząt z CKZiU. Kilka dobrych kontrataków, wybronione akcje „sam na sam” przez bramkarkę przyniosły prowadzenie 7:1. Druga odsłona gry była już bardziej wyrównana. Jednak to dziewczęta z „Hipolita” cieszyły się ze zwycięstwa 9:5.

W rywalizacji chłopców spotkanie pomiędzy CKZiU a LO było wyrównane od pierwszych do ostatnich minut, a o końcowym sukcesie decydowały szczegóły. Faworytem byli uczniowie z „Hipolita”, którzy nie zawiedli pokonując LO 21:16.

Składy zwycięskich zespołów:

dziewczęta – Angelika Ratajczak, Agnieszka Idaszak, Jagoda Kaczmarek, Natalia Molska, Zuzanna Hoza, Agata Czajka, Klaudia Jankowska, Paulina Fludra, Natalia Michalak, Anna Kardas, Małgorzata Tomczak, Aleksandra Toboła,

chłopcy –Patryk Piasecki, Filip Malinowski, Piotr Kędzierski, Michał Ratajczak, Stanisław Matuszewski, Kamil Jańczak, Dariusz Nowacki, Adam Cechmann, Bartosz Garbaciak, Sebastian Grządzielewski, Paweł Bartkowiak, Hubert Drzewiecki, Kacper Lewicz. Opiekun i trener: Ewa Szarzyńska

GALERIA:

/Ewa Szarzyńska/