Wiosenny konkurs fotograficzny

Biblioteka szkolna ogłasza wiosenny konkurs fotograficzny. Zasady są bardzo proste. Przyślij do nas jedno zdjęcie i pokaż, że wiosna przyszła również do Ciebie. Podpisane zdjęcie (imię i nazwisko, klasa, szkoła) + zgodę na publikację prześlij na adres: beata.kuropka@ckziusroda.edu.pl lub karolina.napierala@ckziusroda.edu.pl do dnia 15 marca 2019r.Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy 10 najlepszych, które zostaną opublikowane na szkolnym FB Hipolita. Wygra zdjęcie, które otrzyma najwięcej like’ów w dniach 16-19.03.2019r.Rozwiązanie konkursu ogłosimy na szkolnym FB 20.03.2019r, natomiast uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas obchodów Pierwszego Dnia Wiosny w Hipolicie. Czekają atrakcyjne nagrody‼ Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów Hipolita i nie tylko!

/B. Kuropka, K. Napierała/