Kolorowy zawrót głowy w Hipolicie – Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny w CKZiU pozostanie w pamięci na długi czas. Dzień ten obfitował w wiele ciekawych wydarzeń i atrakcji, które przygotowali dla koleżanek i kolegów przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z opiekunem p. Justyną Pohl.

“Pomieszanie z poplątaniem” to akcja polegająca na zamianie nauczycieli uczących w poszczególnych klasach. W wyniku “pomieszania”, uczniowie spotykali się z nieuczącym ich dotąd nauczycielem i brali udział w “oryginalnej lekcji”. I tak na przykład uczniowie technikum gastronomicznego mieli zajęcia z zasad elektryki a uczniowie z technikum logistycznego mieli zajęcia języka polskiego po rosyjsku. Wesołego zamieszania było więcej, gdyż informatycy na zajęciach z witryn (komputerowych), mieli “myć witryny” z panią od języka niemieckiego;)

GALERIA:

Samorząd Uczniowski z opiekunem p. Justyną Pohl