Radosne święta w każdym domu

Wzorem lat ubiegłych uczniowie Centrum pokazali swoją dobroć, empatię i zrozumienie dla potrzeb drugiego człowieka biorąc udział w Akcji zorganizowanej przez Ośrodek Pomocy Społecznej, Radosne Święta w każdym domu.
W dwie kolejne soboty, 8 i 15 grudnia, uczniowie klas: 2TEK, 2THG, 3TL, 3TLE i 1TEB: Patrycja Wałęsiak, Sandra Ciesielska, Elwira Sroczyńska, Paulina Antkowiak, Wiktoria Pasternak, Natalia Bandosz, Piotr Kajdasz, Weronika Ogińska, Natalia Zawitaj, Natalia Czaplicka, Weronika Kaczmarek, Marietta Gabrysiak, Agata Czajka, Martyna Andrys, Agata Sobucka, Wiktoria Weiss, Łucja Deska i Natalia Molska ,Klupczyńska Dominika i Magdalena Mrozik w markecie Biedronka zbierały produkty spożywcze dla potrzebujących rodzin, podopiecznych OPS.

/B. Gierczyńska-Wasłowicz, L. Kasprzak, K. Napierała/