VII Bieg Nadziei – my też byliśmy !!!!

16 czerwca 2019 roku – to data VII Biegu Nadziei. Biegu, którego celem jest popularyzacja i upowszechnianie biegania, jako najprostszej formy rekreacji oraz zebranie środków na budowę Hospicjum w Środzie Wlkp. W tym roku można było wybrać bieg na dwóch dystansach 10 km i 3,6 km lub Nordic Walking na dystansie 3,6 km.


Wolontariusze z naszej szkoły – kadeci klas policyjnych 1TEB i 2TEK oraz absolwenci szkoły pod opieką p. Karoliny Napierały pomagali przygotować Stary Rynek oraz zabezpieczyć trasę. Wolontariusze z klas 1TEA i 1TLA pod kierunkiem p. Arlety Karbowiak odpowiadali za dekorację medalową biegaczy oraz punkt napojowo-żywnościowy na mecie.
W tym roku na starcie pojawiło się 363 zawodników. W biegu wzięli udział uczniowie, nauczyciele i absolwenci naszej szkoły, między innymi tradycyjnie już pani Monika Fludra, a także uczeń klasy 2TEK Szymon Mendyka.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu!
Bardzo dziękujemy wolontariuszom za poświęcony czas i pomoc.

                        

/K. Napierała, A. Karbowiak/