PODZIEL SIĘ SOBĄ – kolejna akcja honorowego krwiodawstwa w naszej szkole

Dnia 25 września 2019 r. z inicjatywy pani Bogusławy DEIKSLER prezes Średzkiego oddziału PCK, w progach naszej szkoły gościliśmy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Poznania. Tego dnia młodzież naszej szkoły mogła podzielić się najcenniejszym darem życia i oddać honorowo krew.
Drodzy Szkolni Krwiodawcy Wasza dobra wola i szczere chęci przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.

25 września chęć honorowego oddania krwi zgłosiły w sumie 63 osoby: 39 uczniów i 4 nauczycieli naszej szkoły oraz 20 średzkich krwiodawców. Krew oddały 34 osoby – zebraliśmy 14,73 litra krwi, co jest fantastycznym wynikiem. Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY p.Prezes oraz wszystkim osobom, które zechciały przyłączyć się do naszej akcji.

Szczególne podziękowania składamy:
• 5 krwiodawcom z klasy 3 TEK
• 5 krwiodawcom z klasy 3 THG
• 4 krwiodawcom z klasy 4 TL
• 4 krwiodawcom z klasy 3 TL
• 4 krwiodawcom z klasy 3 B
• 3 krwiodawcom z klasy 4 TE
• 2 krwiodawcom z klasy 3TI
• 2 krwiodawcom z klasy 4 TI
• 2krwiodawcom z klasy 4 TG
• 1 krwiodawcy z klasy 3 TEL
• 1 krwiodawcy z klasy 3 A
• 1 krwiodawcy z klasy 4 TLE
• 4 nauczycielom

oraz 20 średzkim krwiodawcom ( w tym 4 uczniom średzkiego LO i 1 uczennicy z ZSR).
Następną akcję planujemy na styczeń/luty przyszłego roku. Mamy nadzieję, że spotka się ona z równie gorącym przyjęciem.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim KRWIODAWCOM za dar serca.

• All