Przyszli logistycy u logistyków – praktyków czyli 1 Tb w AMAZONIE

30 października uczniowie z klasy 1 Tb wraz z opiekunami paniami Agnieszką Hibner i Kariną Józefiak oraz panem Romanem Szkudlarkiem mieli okazję zwiedzić Centrum Logistyczne AMAZON w Sadach koło Poznania.

AMAZON to amerykańskie przedsiębiorstwo założone w 1994 w Seattle. Zajmuje się handlem elektronicznym (e-handlem) i prowadzi największy na świecie sklep internetowy!! Młodzież w towarzystwie przewodników przeszła całą ścieżkę, jaką pokonuje produkt, który trafia do Centrum – od dostawy, przez składowanie, kompletację, aż po wysyłkę do klienta. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak przekłada się na praktykę to, czego uczą się w teorii w szkole. Dzięki otwartości i życzliwości ze strony pracowników CL Amazon mogli uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące ich pytania. Ładnym gestem ze strony CL AMAZON jest darmowy transport do i z CL, dzięki czemu cała wycieczka była dla uczniów całkowicie darmowa.

• All