SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI Z BANKU „ALIOR BANK”

19 listopada to drugi dzień Tygodnia kultury w naszej szkole. Do Hipolita przyjechały panie, przedstawicielki „ALIOR BANKU”. Panie zgodziły spotkać się z naszymi uczniami. Co ciekawe jedna z Pań dziewięć lat temu ukończyła naszą szkołę na kierunku „technik żywienia”, ale teraz gotowanie to jej pasja, a nie zawód. 45 minut spotkania minęło w bardzo miłej atmosferze, a nasi uczniowie nauczyli się dużo nowych, przydatnych rzeczy. Panie pokazały nam jak sprawdzić 3 najważniejsze symbole potwierdzające to, czy banknot jest prawdziwy, opowiadały o swojej pracy, ale także wytłumaczyły kwestie kredytów, kart debetowych oraz kont osobistych zakładanych w banku. Uczniowie zostali zmotywowani do tego, aby nie bać się w przyszłości załatwiać spraw w bankach.

/M. Grześkowiak/

  • All