CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
w Środzie Wielkopolskiej

godło Dzieci są naszym najcenniejszym darem, a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły. Einstein godło HIPOLIT FACEBOOK
BIP Erasmus+ Szkolne Koło LOP LO Policyjne Radio HIPEK

LO dla dorosłych

Informacje

NASI PRACODAWCY       

Praktyki

SZKOŁY PARTNERSKIE       

Wyższa Szkoła Bankowa
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

NASI PARTNERZY

[Rozmiar: 4519 bajtów]
[Rozmiar: 14037 bajtów] [Rozmiar: 1873 bajtów] [Rozmiar: 6707 bajtów] decora (2 kB)
Dzieci są naszym najcenniejszym darem,a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły

Einstein


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 4 LETNIE




Liceum Ogólnokształcące - klasa policyjna to propozycja czteroletniej szkoły ogólnokształcącej z dodatkowymi przedmiotami „ policyjnymi” prowadzonymi przez fachowców (policjantów).
Celem tego profilu jest przybliżenie młodzieży charakteru pracy policji, promowanie bezpiecznych postaw i zachowań, przygotowanie do świadomego udziału w budowie społeczeństwa obywatelskiego oraz potrzeba przygotowania profesjonalnie wykształconych kandydatów do pracy w Policji i innych służbach mundurowych.
Specjalność policyjna jest ofertą skierowaną przede wszystkim do uczniów widzących swoją przyszłość w policyjnym mundurze. Rozważyć ją jednak powinni wszyscy, którzy myślą o pracy w służbach mundurowych.
Program nauczania jest nastawiony przede wszystkim na dobre zdanie egzaminu maturalnego. W ramach szkolenia policyjnego kadeci realizują przedmioty szeroko związane z tematyką policyjną. Organizowane są wyjazdy dydaktyczne, warsztaty szkoleniowe, obozy przetrwania związane z wiedzą teoretyczną jak i praktyczną oraz sprawdzeniem sprawności fizycznej.
trwa inicjalizacja, prosze czekac...http://www.znajdzpromocje.pl/