Z wizytą w Beiersdorf i na lodowisku Malta

Dnia 22 lutego klasa 3TLE oraz część osób z klasy 2TEL (grupa logistyków) pod opieką p. Doroty Kuźniewskiej, p. Moniki Pawlickiej- Mądry i p. Romana Szkudlarka, zwiedziła fabrykę Beiersdorf w Poznaniu. Uczniowie podzieleni zostali na trzy grupy, ponieważ na teren zakładu wpuszczano tylko grupy liczące maksymalnie 10 osób. Przedstawicielka firmy oprowadzała nas po magazynie wysokiego składowania i naważalni oraz pokazała kilka charakterystycznych miejsc w fabryce. Mieliśmy okazję poznać też podstawowe dane statystyczne odnoszące się do zakładu, a umieszczone na specjalnej tablicy. Dla uczniów dużą atrakcją było z pewnością oglądanie pracowników fabryki przy pracy, czy wózków widłowych podczas jazdy.

Uczniowie, którzy w danej chwili nie zwiedzali fabryki mogli pod opieką nauczycieli, pojeździć na łyżwach na lodowisku Malta, a także udać się do galerii handlowej Malta.

Dzień pełen atrakcji, a kto wie, czy nawet nie jeden z tych dni, kiedy warto zastanowić się nad wyborem ścieżki kariery zawodowej po skończeniu szkoły?

GALERIA

 

/D. Kuźniewska/