Góra Grosza w naszej szkole !!!!

Akcja Góra Grosza odbywa się w całej Polsce w dniach 23 listopada do 04 grudnia 2015. Nasza szkoła również włączyła się do tej akcji. Jej celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, a także na tworzenie programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu. Wszyscy włączmy się, by wspólnie pomóc potrzebującym.
W dniach 23 listopada- 4 grudnia będziemy zbierać groszaki- przedstawiciele klasy 3 LDR oraz Samorządu Szkoły liczą na wasze wsparcie:):):):):):)

/J. Pohl, K. Napierała/

Casting

Samorząd Szkolny organizuje CASTING na Śnieżynki ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA.

Wymagania:

wzrost- w sam raz
waga- śnieżynkowa 😉
uśmiech- dla każdego :))

Zgłoszenia odważnych, radosnych i sympatycznych dziewczyn przyjmują uczniowie Samorządu Szkolnego oraz p. Justyna Pohl ( sala 021) do dnia 27 listopada.

Rajd rowerowy z Samorządem Szkoły

W ostatnich dniach roku szkolnego 2014/2015 udało nam się zorganizować wycieczkę rowerową, w której brali udział przedstawiciele samorządu oraz uczniowie naszej szkoły. W trasę wybrali się z nami opiekunowie: Justyna Pohl, Sebastian Kawicki oraz dyrektor Marek Kostka.

Nasz rajd rowerowy rozpoczęliśmy zbiórką przed szkołą a następnie trasa wiodła przez Słupię Wielką i Śnieciska . Warunki pogodowe trochę zaskoczyły, gdyż było wietrznie i pochmurno. Jednak jak się poźniej okazało, była to idealna pogoda na taką okazję.

Celem naszej rowerowej podróży było gospodarstwo naszego kolegi. Bożydar to miejsce, w którym zorganizowaliśmy pieczenie kiełbasek przy ognisku. W radosnych nastrojach wyruszyliśmy w drogę powrotną do szkoły.

GALERIA: