Pokaz mody zawodowej

W przeddzień wiosny w naszej szkole Samorząd Szkolny zorganizował
Pokaz mody zawodowej
„Dolce Hipolito”

W piątek, 20 marca przywitaliśmy Wiosnę :):):):)

Samorząd Szkoły zorganizował pokaz mody zawodowej. Na wybiegu prezentowali się przedstawiciele poszczególnych zawodów klas liceum, technikum oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Wśród modelek i modeli nie zabrakło fryzjerów, ekonomistów, dietetyków, policjantów, elektryków, informatyków, a także budowlańców, logistyków oraz modeli reprezentujących zawód ratownika . Swoje stroje zawodowe prezentowali również uczniowie klas hotelarskich oraz gastronomicznych. Wszyscy bawili się doskonale- zarówno uczniowie prezentujący stroje, jak i publiczność, która oklaskiwała profesjonalizm koleżanek i kolegów.

Na wybiegu nie mogło zabraknąć Pani Wiosny- w kolorowym stroju, z kwiatami we włosach i z uśmiechem na twarzy przywitała wszystkich serdecznie i poprowadziła wiosenny korowód.

Podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym uczniom oraz nauczycielom, p. Monice Pawlickiej- Mądry, p. Justynie Pohl oraz p. Sebastianowi Kawickiemu za pomoc w zorganizowaniu pokazu.

GALERIA:

Archiwum

Copyright © 2019 CKZIU Środa Wielkopolska. Education Zone | Developed By Rara Theme. Powered by WordPress.